Červenec 2012

Marisa Beach Baby

31. července 2012 v 20:17 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Před 14 dny jsem vydražila na Aukru tuhle krásku, moc jsem se těšila až si ji vyzvednu. Již týden ji mám doma a pořád nebyl čas ukázat vám ji Mrkající. Je z Gold Label Edition 2005 - Model Of The Moment - Marisa Beach Baby. Panenka je zástupkyní "nafoukané" tváře Marisa 2003 a dostala jméno Melanie.
Když jsem si ji vyzvedla, měla jsem velikou radost, byla ještě původně zabalená. Je to moje druhá "goldka", doufám, že ne poslední Usmívající se.


Korálky, to je moje :)

29. července 2012 v 22:59 | MadameRouge |  Korálky
Dnes něco o tvoření, aneb moje potvoření Mrkající.
Po několika, nevím už kolika panenkách přišly na řadu šatečky a protože nejsem na šití zručná, začala jsem nakupovat. Úplně první kolekci mi pro holky ušila Jitka M. a nejen to, každý model vylepšila šperky. Moc se mi líbí, když jsou šaty takhle doplněné a sladěné, model pak vypadá mnohem lépe a luxusněji. A tak začalo moje korálkování Rozpačitý, korálky jsem začala kupovat na aukru od různých prodejců (dnes mám dvě oblíbené dámy), později na Fler, kde jsem objevila i dvě báječné švadlenky, od kterých strašně ráda nakupuji. Je to Hanina a paní Zuzka, samozřejmě i ony doprovází své modely šperkem, ráda se u nich inspiruji.
První mé počiny nejsou ke zveřejnění Mrkající, teď už je to lepší Usmívající se, proto jsem se rozhodla, že vám pár kousků ukážu. Nečekejte prosím zázraky, vše je dělané doma tak říkajíc na koleni Smějící se.


Hedvika - BB collection 02, model 07

23. července 2012 v 18:53 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes jsem se konečně dostala k focení, dlouho mám vybranou tuhle kočku. Je to BB collection 02, model 07, s tvářičkou Aphrodite. Pojmenovala jsem ji Hedvika.
Je to další z panenek, nad kterou jsem váhala, nelíbil se mi její účes Křičící, ale nakonec ...
Na druhou stranu, vím, že chci všechny BB, tak jsem si koupila i tuhle. První kam putovala, po příchodu k nám domů, byla koupelna. Vykoupat a rozpustit culík vzadu na hlavě, bohužel i přelít horkou vodou, jak držel Rozpačitý a nakonec převléknout Usmívající se.
Myslím, že se z Hedviky vyloupla opravdová kočka s jemným líčením a hezkým účesem Smějící se.


Fabienne - BB collection 001, model 05

16. července 2012 v 21:54 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Tak tuhle krásku s tváří Kayla/Lea mám moc ráda. Strašně dlouho jsem si ji přála a nakonec jsem ji i docela dost přeplatila Překvapený. Přišla nahá s rozpuštěným účesem, přiznám se, že mi to vůbec nevadilo Nevinný, hlavně, že byla konečně moje Smějící se.
Vybrala jsem jí francouzské jméno Fabienne. Tahle kočka by se mohla živit modelingem profesionálně, vůbec se jí od foťáku nechtělo a i mě focení s ní moc bavilo Usmívající se. Proto teď následuje nezvyklé množství fotek Mrkající.

Wilma - BB collection 01, model 11

10. července 2012 v 23:25 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes jsem si vybrala k představení BB collection 01 - model 11, s tváří Teresa 1990.
Dostala jméno Wilma, když se na ni dívám, představuji si anglický venkov a dostihy v Sussexu.
Je pro mě taková anglická lady, které sluší elegantní a střídmé modýlky, zárověň ale umí být i sexy kočkou Mrkající.


Mbili

9. července 2012 v 22:55 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Když jsem přemýšlela, koho představím dnes, padlo mi oko na další mou olíbenou tvářičku. Je to Mbili, opět jsem se nemohla rozhodnout kterou, a tak jsem vyndala rovnou všechny Mrkající. Myslím, že u těchto koček se Mattelovi povedlo skloubit tvář s barvou těla.
Když jsem chtěla fotit, zatáhlo se a začalo pršet, tak jsem holky přestěhovala do předsíně a pustila se do toho. Kvalita fotek není 100% , omlouvám se.


Yolanda - BB collection Red, model 2

6. července 2012 v 16:27 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dostávám se k další slíbené kočce, tentokráte pro Lucku Mrkající.

Je to BB collection Red model 2, tvář Lara/Ana a jmenuje se Yolanda.
Dostala jsem ji k narozeninám a nevěřila vlastním očím, je opravdu kouzelná. Byla s kompletním oblečením, a původním účesem. Účes připomínal spíš dlouho nečesanou ovečku, a tak jak byl, jí opravdu neslušel. Opět přišla na řadu vlasová kůra a nůžky Rozpačitý. Vždy je mi lito holky stříhat, ale mnohdy to nejde jinak Plačící.
Evokuje ve mě Brazílii, karneval v Riu, sambu, prostě tanečnice. Zkusila jsem jí udělat taneční kostýmek pomocí per a korálků, profíci prosím přivřete alespoň jedno oko Mrkající.


Barbie Dolly Forever by Christian Louboutin

3. července 2012 v 21:56 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes mělo být představení jedné z koček BB coll. Red. Jenže .... včera dorazila panenka z kolekce Christian Louboutin ze sběratelské kolekce "Designers" - GOLD LABEL, r. 2010.

Po té toužím od začátku sbírání. Pořád byla strašně drahá Zamračený, až teď se konečně zadařilo.
Mám velkou radost, uznejte, že o tuto krasavici se s vámi musím podělit nejdříve Mrkající.
Panenka má na sobě khaki Safari šaty s výrazným šněrováním, zlatým řetízkem místo pásku a vysoké růžové boty. V krabici jsou tři další páry elegantních bot, miniaturní krabice na boty a látkové sáčky.

Dlouho jsem přemýšlela, jak se tahle krasavice bude jmenovat, a tak když včera přišla, měla jsem už jasno. Vzhledem k jejímu "malinko" arogantnímu výrazu nemůže mít něžné jméno, a tak volba padla na Rebeccu.