Listopad 2012

Re design

27. listopadu 2012 v 12:12 | MadameRouge |  Co se jinam nevešlo
Re design blogu
Už měsíc otravuji svého báječného kolegu, aby si na mě udělal čas a ukázal mi, jak bych mohla měnit design blogu. Jsem pouhým PC uživatelem a na určité věci nesahám Smějící se. Tak když v sobotu večer manžel vyrazil na sraz třídy a já osiřela, domluvila jsem se s Míšou a vznikl tento nový design. Michale děkuji!
Doufám, že se vám bude líbit Usmívající se

Mějte se krásně
MadameRouge

Morgan le Fay

22. listopadu 2012 v 19:01 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Tuhle krasavici jsem objevila na aukru a po celou dobu aukce doufala, že se cena nebude šplhat příliš vysoko. Měla jsem štěstí Mrkající.
K Morgan le Fay ještě patří Merlin, o kterého nestojím, proto jsem byla nadšená, že ji původní majitelka prodávala samotnou. Je z Fantasy Collection, Magic & Mystery Series z roku 2000.
Tvářička (Angel/Goddess), kterou Morgana zastupuje, začíná být mou nejoblíbenější, odsouvá na druhé místo mou oblíbenou Louboutin.

Moc se mi líbí její výrazné líčení, i když Morganin výraz není úplně nejpřátelštější, přijde mi dokonalá. Vlasy má velmi dlouhé a hezky melírované červenou barvou. Když přišla, byla to trochu koudel Překvapený, ale vlasy jsme rychle daly dopořádku a vyloupla se opravdu krásná dáma.

Nakonec, pokochejte se sami.

Anemone by Christian Louboutin

12. listopadu 2012 v 18:33 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes vám představím další vysněnou panenku v mé sbírce, je to kráska z edice Gold Label, Barbie Anemone by Christian Louboutin.

Anemon mi sehnala jedna báječná sběratelka, které za ni moc děkuji. Panenka je mou druhou Louboutinkou, první byla Barbie Dolly Forever by Christian Louboutin. Jsem nadšená, že jsou alespoň dvě ze tří sester pohromadě. Chybí ještě EXCLUSIVE BARBIE by Christian Louboutin, doufám, že na ni také někdy dojde Mrkající.

Na Anemon se mi líbí jemné líčení a o něco méně "nadutý" výraz oproti sestřičce. Chtěla jsem, aby obě holky měly jméno od stejného písmene, jenže vymyslet jméno od R, aby bylo hezké, jemnější než Rebeca a nebylo německé, byl horror Nerozhodný. Nakonec jsem se rozhodla pro Romy. Kdyby vás napadlo hezčí, dejte mi prosím vědět.

A teď pár fotek ...

ala Grace

6. listopadu 2012 v 19:40 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Po dlouhé odmlce způsobené: dovolenou, pobytem v nemocnici a následným fofrem v práci se konečně vracím k blogu.

Dnes mi padlo oko na krásku, kterou mám doma hodně dlouho, ale pořád jsem jsem jí nemohla najít ty pravé šaty. Tak jsem se před časem domluvila s jednou ze svých oblíbených švadlenek a poprosila ji o vytvoření konkrétních šatek. Když přišly, bylo to ono, ani mě nenapadlo zkusit je jiné kočce. Už je má a já vám ji konečně mohu představit Usmívající se.
Je to Barbie Basics Black Dress, model No. 12 z coll. 1.0, edice Black Label 2010 s tváří Tango. Původně dostala jméno Lindsay, ale po převlečení a učesání ...