Únor 2013

Fire and Ice

25. února 2013 v 20:27 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Čekala jsem, až trochu nasněží, abych vám mohla představit nováčka v mé sbírce barbii Fire and Ice. Připomíná zimní olympijské hry z roku 2002 v Salt Lake City.
Na sobě má okouzlující zimní komplet, bodysuit v odstínech oranžové a luxusní modrý kabát, zdobený bílou kožešinkou. Vlasy jsou spletené v drdůlek, který zdobí "křišťálová" korunka. Panenka je z Collector Edition, s tváří Mackie.
Dostala jsem ji jako dodatečný vánoční dárek od mých přátel. Díky kluci:)


Do světa...

22. února 2013 v 23:54 | MadameRouge |  Vše o mých panenkách...
Přišel čas, rozloučit se s částí mých koček Rozpačitý, je třeba uvolnit místo novým a případným budoucím přírůstkům. Bohužel, náš byt není nafukovací Zamračený.

Některé z nich Vám ani nebyly představené, proto jsem je nafotila alespoň před odchodem.

Black and white

17. února 2013 v 23:27 | MadameRouge |  Korálky
Dnes jsem chtěla napsat článek o Katniss jinak. Bohužel jej odkládám na neurčito Rozpačitý, proměna se nezdařila tak, jak jsem si představovala.

Proto dnes bude článek z jiného soudku. Před časem mě jedna sběratelka požádala o korálkové šaty, na své krasavice. Chtěla černé a bílé, a tak trochu z třicátých let (šaty jsou šité podle návodu, který jsem již zveřejnila). Když jsem je dodělala, pro paní nafotila a odeslala obrázky, připravila balíček, tak se mi dostalo od paní odpovědi, že už je vlastně nechce a že nejsou z třicátých let Zamračený.
Nevadí, šaty mi zůstaly a já se rozhodla, že se s Vámi o ně podělím Usmívající se. K focení jsem vybrala modelky Black and White a nutno říci, že jim to spolu krásně ladí Mrkající. Obě jsou z BB collection a důvěrně je znáte.

Diva Gone Platinum

10. února 2013 v 21:11 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Poslední dobou nějak špatně stíhám a blog trochu zanedbávám Rozpačitý. Všem, kdo i přesto navštěvují tyto stránky moc děkuji a slibuji, že se zkusím polepšit Mrkající.

Dnes bych vám chtěla představit Stellu, přírůstek, který mám doma už nějakou chvilku. Je to Diva Gone Platinum z roku 2001. Dost dlouho jsem o ní přemýšlela, a i když už byla zaplacená, nebyla jsem si jí jista. Když dorazila, měla jsem z ní obrovskou radost, vypadá stejně skvěle jako na promo fotkách, jen to tělo Nerozhodný... Hned jak ji přetělím uvidíte ji i v jiných modelech Líbající.
Šaty, které má Stella na sobě jsou skvěle vypracované, a bohužel jako obvykle na těle přišité Zamračený. Vlasy má naprosto dokonalé, není v nich kupodivu lepidlo, ani nic jiného :).
Trochu mám problém s bočním pohledem, ale jde asi jen o zvyk, říkám si, že by Stelle slušely řasy (a také by mohly trochu zakrýt ten pohled), no uvidíme...