Duben 2013

O Marise

23. dubna 2013 v 21:03 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes vám povyprávím, jak to vlastně s bylo mou Marisou/amy.
První (Pretty Young Thing) jsem koupila na aukru, přičemž jsem se o ni pěkně poprala s Verunkou Mrkající. Když jsem si panenku přivezla domů, byla jsem ohromena její tváří, konečně panenka, která není krásná v pravém slova smyslu, ale je velmi zajímavá. Jenže já si na ni ze začátku nezvykla a postavila ji vedle BB krásek a zjistila, že ji vlastně nechci Zamračený. Tak jsem milou Marisu zabalila do balíčku a poslala směrem za Verčou.
Po čase byla možnost koupit druhou (Beach Baby), trochu jsem váhala, nakonec jsem se rozhodla, že ji zkusím. Viděla jsem ji na fotkách u Danči kde byla kouzelná. Když přišla domů, líbila se mi od začátku (viz seznamovací článek) a tak už pro mě Marisa byla uzavřenou kapitolou, ale ne na dlouho Rozpačitý.
Na podzim se Marisa (Pretty Young Thing) opět objevila na aukru, asi 3x jsem odolala, jenže znáte to, počtvrté už odolat nešlo. A teď mám doma obě Líbající, jsou báječné, stejné a přitom tak moc jiné. Připravila jsem i pár společných fotek.

Barbie Opal

17. dubna 2013 v 21:26 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Další přírůstek je ze série měsíčních kamenů, konkrétně opál (měsíc říjen).
Panenka patří do Collector edition 2003, tvářička, jak jinak :), Angel/Goddess. Jméno získala dle kamínku, který jí visí kolem krku, Opal.
Krom kamene ji zdobí krásné šaty s třpytkami a šifónovým lemováním. Opal tvarem očí a barvou "kůže" vypadá jako jihoameričanka, zkusím vymyslet nějaký kostým v tomto duchu. Nechte se překvapit Mrkající.


Princezna starověkého Řecka

5. dubna 2013 v 21:14 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Princezna starověkého Řecka je dalším vysněným kouskem do mé sbírky. Objevila jsem ji úplně náhodou na aukru, kde ji prodávali spolu dalšími dost "unavenými" panenkami. Byla za skvělou cenu, proto jsem neváhala ani chvilku a koupila ji. Nevím, zda předchozí majitelé byli sběratelé, každopádně panenka byla ve velmi dobrém stavu (na rozdíl od těch ostatních), a tak dlouho netrvalo a byla na polici spolu s ostatními majitelkami tvářičky Angel/Goddess. Jak jsem už několikrát psala, tahle tvář je pro mě TOP 1 a začíná to být na mé sbírce i vidět Mrkající.

Panenka má krásné dobové šaty měděné barvy s nařaseným pláštěm zdobeným zlatým řeckým vzorem. Vlasy jsou stažené do klasického řeckého drdolu a nechybí ani zlatá korunka ve tvaru vavřínové ratolesti. Je nádherná Usmívající se.


Monte Carlo

2. dubna 2013 v 22:58 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Konečně jsem se dočkala... První letošní přírůstek a hned splněný sen Úžasný.

Po téhle krasavici toužím od chvíle, kdy ke mě přijela první z edice On Locatin - Barcelona, postupně se dařilo poshánět další dvě, Milán a na dlooouhou dobu poslední South Beach. Když jsem začala ztrácet naději, tak se ukázalo, že mám skvělou kamarádku Líbající, která mi ji koupila na e-bay. A tak, vám mohu konečně představit poslední do "party" Best Models - On Location - Monte Carlo Barbie Doll. Patří do edice Pink Label 2007 a nosí krásnou tvářičku Kayla/Lea.
MC bude nosit královské jméno Victoria, které pro ni bylo vybrané dlouho před jejím příchodem.