Červen 2013

Miri

27. června 2013 v 21:25 | madamerouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dalším vytouženým přírůstkem v mé sbírce je Barbie Scotland 2009.
Po téhle panence toužím minimálně 2 roky a pořád nic Zamračený, už jsem zkoušela "ukecat" i Katku, samozřejmě marně Mrkající. Ironií je, že zrovna tahle panenka byla jednou z prvních, kterou jsem viděla v Dráčiku "naživo", jenže tenkrát mi přišla dost draháNevinný, asi Vás nepřekvapí fakt, že teď byla dražší :). No nic Smějící se.
Krásná Mackie dostala jméno Miri podle mé kamarádky.

Připravte se na velké množství fotek, panenka je neskutečně fotogenická, i proto jsem ji vzala na výlet.


Výročí

19. června 2013 v 17:01 | MadameRouge |  Vše o mých panenkách...
Když mě přibližně před rokem oslovila Danča s návrhem mít vlastní blog, nebyla to pro mě úplně nová myšlenka. Jenže ... ptala jsem se sama sebe, kdo to bude číst? Pravidelně jsem obcházela vaše blogy, četla vše, co jste o panenkách napsali a vzdělávala se. Po roce je pro mě po pravdě řečeno pořád spousta informací nových, ale už nejsem úplný začátečník :).
Chtěla bych poděkovat Daně za prvotní impuls, vytvoření blogu a vám všem za přízeň. Vždy mám upřímnou radost, když spáchám nějaký pokus o článek a vy si jej přečtete a ještě na něj reagujete. Díky.

K ročnímu výročí jsem vyfotila Opal s mou oblíbenou tvářičkou Goddess. Před časem jsem vám ji slíbila jako jihoameričanku, původně jsem chtěla vytvořit nějaký indiánský obleček, ale znáte to, pořád se něco děje a stále je něco důležitější. Už jsem si myslela, že k jihoameričance hned tak nedojde, když jsem našla na MMB tyhle šaty, okamžitě mi bylo jasné, že to je to pravé ořechové :). Šaty důvěrně znáte od DOTW Mexico 2012. Opal se moc líbí, doufám, že vám budou také Mrkající.


Couture Angel

7. června 2013 v 0:12 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Mám ráda anděly, jsou čistí, krásní a milí, moc ráda se na ně dívám. Třeba vánoční výzdoba se u nás doma odehrává v režii andělů, bohužel běžně v roce jich kolem mě moc není. I když ... třeba můj manžel, nechci ho úplně idealizovat, ale náběh určitě má Mrkající. Mám i pár andělských přátel, kteří jsou báječní a jsem ráda, že je mám Líbající. Jistě uznáte, že v takovém případě nemohl anděl v mé sbírce chybět.
A tak k nám "přiletěl", je to Couture Angel s tváří Lara - Matell nemohl vybrat lépe.

Většina mých panenek je po příchodu k nám převlečená či jinak upravená, Andělky se tohle netýkalo. Zůstala tak, jak přišla, dokonce v krabici, proto jsem Vám ji nafotila, jak ji Matell připravil.