Srpen 2013

Electro Pop Dayle

18. srpna 2013 v 16:21 | MadameRouge |  IT
Mé první a na dlouhou dobu i poslední zpronevěření se panenkám Barbie je Electro Pop Dayle z řady Dynamite Girls, od Integrity Toys vydaná v limitované edici 1000 kusů. Objevila jsem ji čirou náhodou na MMB. Původní majitelka je shodou okolností ze stejného města a tak jsem si mohla pro panenku zajet a prohlédnou si ji. Musím přiznat, že i když má panenka cizí tělíčko, neváhala jsem. Tuhle kočku chci už dlouho, a tak bylo rozhodnuto.
Oblečena je v městském stylu, růžové sáčko, krátká sukně, žlutozelené tričko, podkolenky a modré lodičky. K oblečení patří i růžový klobouk, který k nám nedorazil - nevadí.

Ashley v Chorvatsku

8. srpna 2013 v 18:52 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Když mi zavolal kamarád Tom, že má v autě místo na kratší dovču do Chorvatska, řekla jsem si proč ne Mrkající. Manžel má přes léto více služeb než obvykle, a tak mu ani nevadilo, že zmizím Smějící se. Zabalila jsem pár drobností (tašku velikosti lodního kufru Smějící se) a začala hledat kočku, která se mnou vyrazí na cestu.
Los padl na Philippines Barbie, Pink label 2012, tváří Angel/Goddess a jménem Ashley.
Ashley před odjezdem prošla malými úpravami, nejprve dostala kloubové tělíčko a následně bylo třeba provést něco s účesem. Její původní účes krásně sedí k originálnímu oblečení (panenka je oblečená na oslavu výročního, velmi pestrého Pahiyas festivalu), ale k jinému to není úplně ono Mrkající. Proměnu jsme přežily, zabalily pár oblečků a vyrazily směr Makarská riviéra.

Cestou jsem přemýšlela jak kamarádům vysvětlím, že si s sebou beru panenku a hodlám ji fotit. Překvapením mi bylo, že se nejen nesmáli, ale začali mi vyprávět, jak se různě fotili s plyšáky při lovení cache (Tom je velkým fandou geocachingu).
Mé rozpaky se rozplynuly pouze do doby než jsme zalehli na pláži, tam už jsem tak odvážná nebyla. Ashley byla zabalená v plážové tašce a být to na mně, tak tam i zůstala Mrkající. Měla jsem pocit, že je kolem moc lidí a nechtělo se mi panenku vybalit. Opět zasáhl Tom: "Tak kde máš tu barbuchu, uděláme pár fotek." Dál to bylo v režii mých přátel, Tom fotil a kamarádka Mary stylizovala. To znamená, že má zásluha na následujích fotkách je téměř nulová Smějící se.
Moji milí pokud máte stejně jako já nějaké zábrany fotit vaše krásky na veřejnosti, mohu vás uklidnit, k mému překvapení si nás téměř nikdo nevšímal, snad jen asi 6-ti letá holčička, které Ashley evidentně padla do oka Smějící se.