Říjen 2013

Víla z Fairytopie

30. října 2013 v 21:06 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Víla z Fairytopie, Lenara je dalším kouskem, který se zabydlel u nás doma. Tuhle krásku mám už delší dobu a její představení jsem si původně chtěla nechat na zimu, kdy by na sněhu nádherně vynikla barva jejích vlasů. Jenže znáte to, člověk míní, okolnosti mění Mrkající.
Panenka ke mně doputovala již přetělená (jsem moc ráda) s malinko setřeným líčením (vlastně jen třpytky na očích), ale jinak v perfektním stavu. Tvářička je Kayla/Lea 2000 a moc jí sluší.

V sobotu jsme s manželem jeli na rodinnou oslavu do pidi vesničky na severu Plzeňska, vesnička nese název největší jihočeské přehrady Lipno. Název je asi jediná zajímavost, jinak tam lišky dávají dobrou noc S vyplazeným jazykem.
Už ráno svítilo sluníčko a bylo nádherně, Lenara na mě smutně koukala z poličky a tak jsem ji vzala s sebou, třeba bude vhodná chvíle k focení. Samozřejmě jsem si od příbuzných vyslechla pár "vtipných" průpovídek, ale já už se nedám Usmívající se. Po obědě jsme se s Lenarou prošly po zahradě a udělaly pár fotek, fotí se úplně sama, je to kouzelná modelka s hřívou fantastických vlasů.


Italy Barbie

17. října 2013 v 15:38 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnes vám představím slíbenou tajemnou krásku. Je to barbie Italy od Lindy Kyaw rok 2009, Pink Label.

Naštěstí ne všechny panenky se ke mně dostávají stejnou strastiplnou cestou. Když jsem tuhle kočku viděla poprvé, věděla jsem, že ji musím mít :), dlouho jsem sbírala odvahu zeptat se Zmrzlinky jestli by ji neprodala. Když jsem se konečně odhodlala, tak mi Katka řekla, že panenka už u ní není Plačící . No nic, začala jsem pátrat jinde, je to přece Pink, tak nebude tak vzácná, ale nenašla jsem ji. Občas se sice objeví na e-bay, ale za hroznou sumu Zamračený. Ne že bych pátrání vzdala, ale odložila jsem ji někam dozadu s tím, že snad někdy.
Na MMB ráda koukám na nové přírůstky ke sběratelkám od kterých čas od času nakupuji, jednou z nich je i Radka (Deranka). evěřily byste co jsem u ní objevila za poklad Překvapený. Byla to ona Smějící se. Tentokrát jsem neváhala ani minutu a Radce napsala, kdyby náááhodou posílala tuhle krásku do světa tak ať je to prosím ke mně. Nějakou dobu jsem si musela počkat, ale nakonec je doma.
Přišla nahá, její původní oblečko je sice moc hezké, ale to vůbec nevadí.

Dlouho jsem jí vybírala jméno, chtěla jsem italské a dodnes jsem si nevybrala Rozpačitý. Milé dámy a pane, je to na vás Mrkající.


Tara - BB collection 3, model 2

11. října 2013 v 21:50 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
10 dnů jsem měla špatné internetové spojení Křičící, včera jsem se konečně dostala k tomu obejít vaše blogy a musím říci, že jste pilné/í jako včelky. Viděla jsem opět spoustu krásných fotek a nádherných panenek.
Tak přicházím i já se svou troškou do mlýna Smějící se. Původní překvapení si nechám na příště Mrkající, nestihla jsem udělat pořádné fotky. Proto je dnešní představení věnované BB collection 3 - model 2, tvářička Lara (někdy mám pocit, že je téhle tváře všude plno, ale na druhou stranu jí nelze upřít univerzálnost použití).
Panenku mám doma od loňského roku a tak nějak jsem na ni zapomněla Rozpačitý. Všichni tuhle kočku dobře známe, není třeba žádné dlouhé povídání.