Leden 2014

Nová sběratelka

24. ledna 2014 v 21:00 | MadameRouge |  Co se jinam nevešlo
Ráda bych Vám představila novou posilu v našich řadách, Míšu neboli La Michu. Když jsem viděla její sbírku na MMB myslím, že se máme nač těšit Mrkající.
Přeji všem hezké čtení a krásný víkend
MadameRouge

Lt. Uhura

22. ledna 2014 v 15:18 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnešní představení je věnované krásce, kterou jsem chodila hodně dlouho okukovat k Lucce a před časem jsem se dočkala. Objevila se na Aukru za dobrou cenu, bohužel nahá. Naštěstí velmi podobné šaty, jako jsou její původní, na ni už doma čekaly a popravdě líbí se mi v nich o dost víc Smějící se.
Panenka je inspirovaná postavou ze Star Treku, komunikační důstojnicí Uhurou. Je z edice Pink label, rok 2009, vytvořil ji designér Bill Greening a nese tvářičku Mbili.

Jméno Uhura jsem jí nechala, líbí se mi Lucčin překlad - Hvězda nebo Svoboda.

Tak tedy, představuji Vám svou Hvězdu Líbající.


Alice

14. ledna 2014 v 18:25 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Dnešní přírůstek je součastí řady Avon Exclusive, Pink label, je to Avon Rose Splendor Barbie Doll.

Bydlí s námi zhruba od poloviny listopadu a mně se stále nedařilo najít nějaké pěkné jméno. Když mi Terezka napsala komentík k minulému článku, že máme možná dvojčata, říkala jsem si to není možné Překvapený. Tisíce panenek a my dvě se sejdeme v jednom měsíci s jednou a stejnou panenkou, která ještě ke všemu není úplně obvyklá a snadno dostupná Usmívající se. Věřte nebo ne, je to tak Smějící se. A tak když Tery představila svou Annelii, řekla jsem si, že by holky mohly mít i jména od stejného písmene.
Představuji vám Alici, dvojče Annelie Usmívající se.

Alice, přicestovala nahá, bez doplňků jen s původním účesem. Líbí se mi její universálnost, ve sportovních i elegantních modelech je jako rybka ve vodě. Ostatně posuďte sami Mrkající.


Diana

9. ledna 2014 v 20:05 | MadameRouge |  Barbie - uzavřená kapitola
Po delší odmlce, způsobené životním kolotočem, jsem konečně zasedla a jala se psát.

Ráda bych vám úvodem řekla:
1) Omlouvám se, že jste postrádaly mé komentáře, slibuji, že se polepším. Ne, že bych k vám nenakukovala, jen jsem nestíhala psát komentíky Rozpačitý.
2) Přeji vám jen to dobré v roce 2014, strastí už bylo dost a konečně nastal čas slastí Smějící se.
3) Moc jste mi chyběly, je fajn být součástí (s dovolením si půjčím Blančin termín) téhle virtuální rodiny Usmívající se.

Kráska, o které je dnešní povídání, s námi bydlí už poměrně dlouho a její představení jsem vám už dokonce jednou slíbila. Panenka prošla malou proměnou a nastal čas ji s vámi seznámit Mrkající. Je z Black Collection rok 2012, Hunger Games Katniss Doll. Diana - tak je kočka pojmenovaná, má mou oblíbenou tvářičku Angel/Goddess 1998.

Dost řečí, jdeme na fotky Smějící se.