Duben 2015

Elin

20. dubna 2015 v 13:24 | MadameRouge |  IT
Minulý týden mě Barbara navnadila natolik, že jsem se nemohla dočkat chvilky volna a hned jak to šlo, vyrazila jsem ven s další blonďatou krasavicí jménem Elin. Je jí Natalia Fatalé - Elusive Creature - Urban Safari collection 2014.
Když jsem viděla loňské IT novinky, věděla jsem, že tahle kočka musí být moje. Povedlo se, Elin opět naplnila a asi i předčila má očekávání, ale na to si už začínám u IT zvykat Mrkající. Nevím, zda se mnou budete souhlasit, ale občas panenka na promo fotkách nevypadá tak dobře, jako ve skutečnosti. Tahle Nata byla promu moc pěkná a ve skutečnosti, no řekněte sami Smějící se. Líbí se mi její proměny z milé v pěkně nafoukanu krásku. Dost řečí, čeká na vás pár fotek Mrkající.


Barbara

13. dubna 2015 v 21:32 | MadameRouge |  IT
Jednou z mých nejoblíbenějších tváří od IT je Eugenia a proto jsem moc ráda, že vám mohu představit vytouženou krásku, kterou jsem u nás ubytovala na začátku letošního roku. Je jí Eugenia Perrin Frost - City Prowl - Urban Safari collection 2014, přicestova z dalekého severovýchodu.
U téhle kočky jsem měla zcela opačný problém než u všech ostatních, většinou řeším, že jsou vlasy málo vlnité nebo prostě nemají ten správný tvar. U Barbary jsem věděla od začátku, že je bude mít rovné a myslím tím opravdu rovné, což se lépe usmyslí než udělá. Začaly jsme rovnat "klasicky" vroucí vodou, výsledkem byly vlky na konečcích a vzhledem k faktu, že nejsem velkým fandou stříhání, respektive zastřihávání (hlavně to neumím), zkoušela jsem dál. Nebudu vás napínat, zvítězila žehlička na vlasy!
A tak, když včera vylezlo sluníčko, bafla jsem Barbaru a výsledek posuďte sami Mrkající.