Květen 2015

Heather

17. května 2015 v 13:36 | MadameRouge |  IT
Heather,
Poppy Parker The Happening - 2012. Teď to asi vypadá, že vám nedám s Poppčama pokoj, ale nebojte, tahle je na dlouhou dobu poslední Smějící se. Na tuhle kočku jsem narazila úplně náhodou na aukru a musím se přiznat, že i když s námi bydlí už poměrně dlouho stále jsem si jí nebyla jistá. Na rozdíl od mých 2 koček této řady má Heather jiný pohled a nějak jsem se nemohla popasovat s těma fialkovýma očima. Ne, že by mi fialová přímo vadila, ale v kombinaci s modrými stíny to prostě není ono. Už jsem ji měla i v jednu chvíli sbalenou a připravenou na odchod z domu, jenže ... Jedno krásné slunečné odpoledne, zrovna kvetly tulipány, jsem ji zkusila nafotit jak vlastně, že ty "fialky" na fotkách vypadají. No a už se vezu, první fotky dopadly dle mého soudu dobře a tak se Heather fotila i včera. A jak to dopadlo, řekněte sami Mrkající. Jisté je jedno, tahle kočka moji sbírku neopustí Líbající.

Maja

13. května 2015 v 22:48 | MadameRouge |  IT
Maja,
Poppy Parker Joyous Celebration - 2014 W Club Exclusive, jméno panenka dostala podle baletky Maji Plisecké, primabaleríny Velkého divadla v Moskvě. A když zdědila jméno, tak proč ne i talent.
Už když jsem se na tuhle kočku těšila, věděla jsem, že jí přichystám trochu jiné focení. A proč vlastně ne baletní zkušebnu a malé představení. Když jsem nashromáždila potřebné, zjistila jsem, že to nebude tak jednoduché. Ono donutit panenku stát na špičkách není lehlé Mrkající. Pomocníkem se mi nakonec stala "pruženka", které si na fotkách možná všimnete.