Červenec 2015

Jaro

27. července 2015 v 18:21 | MadameRouge |  Lizbeth
Ne, ne, nezbláznila jsem se úplně a vím jaké je roční období, ale řekla jsem si, že malé přerušení v sérii fotek z dovolené a oddych od současných veder v podobě jara by nebyl od věci. Letos jsem se ho nemohla dočkat. Zima byla nehezká, sníh jen ve Slezku a na blátě já fotím nerada.
Mám jaro moc ráda, všechno se začne zelenat, rodí se spousta krásných mláďat a hlavně není vedro! To já totiž tuze nerada Rozpačitý. Jaro je pro mě doba kdy se začne dělat na zahradě a to je vždy lépe v příjemné společnosti. Moc ráda, jsem si s sebou na zahradu vzala Betty, je to takové veselé mládě, které se jak sami za chvilku uvidíte, nebojí makat Smějící se.

Khandi

21. července 2015 v 22:48 | MadameRouge |  IT
Khandi,
Adele Makeda - Gold Stroke - Glamorous Collection 2008. Další kočkou, vyvětranou na letošní dovolené, je Khandi. Tahle panenka mě oslovila až na živo, původně jsem se na ni jela "jen" podívat. U fotek od prodejkyně jsem nejásala (a já jásám, když mě panenka nadchne Smějící se), nicméně paní je ze stejného města a tak jsem si řekla, že o nic nepřijdu, když se na ni podívám. Když jsem ji vzala do ruky, napadl mě jediný příměr "co peklo schvátí, nenavrátí". Kočku jsem bafla a hrdě nesla domů. Jméno panenky je inspirováno herečkou a tanečnicí Khandi Alexander, která je u nás známá především rolí patoložky v seriálu Kriminálka Miami.
Doufám, že se vám na mých fotkách bude líbit více, než mě na těch prodejních Mrkající.

Hanna

13. července 2015 v 21:10 | MadameRouge |  IT
Hanna,
ITBE: Monogram - Night Strike 2014. Na letošní dovolenou, o které se ještě dozvíte, jsem si zabalila panenek trochu víc než je u mne zvykem. Můžete se těšit na docela slušný nášup fotek koček které znáte, ale i na nováčky. První koho jsem ukládala do kufru byla tahle kráska. Už ji mám doma nějakou dobu a pořád se mi nedařilo vychytat světlo na její focení. Konečně to klaplo :) Obecně mám "monogramky" hodně ráda, a tahle je dle mého názoru jedna z nejpovedenějších.
Hanna využila příležitosti, když se její kamarádka svékla ze svých šatů a rychle do nich skočila, myslím, že je reprezentuje velmi dobře.