Srpen 2015

Serena

17. srpna 2015 v 22:09 | MadameRouge |  IT
Serena,
Adele Makeda - Main Event - Tropicalia Collection 2012. Po krátkém přerušení se vracím k dovolenkovým fotografiím s poměrně novým přírůstkem, ano máte pravdu, čeká vás další čokoládová kráska. Jak jsem psala u Khandi, tahle tvář mě naprosto okouzlila a já pevně doufám, že tyhle dvě dámy nezůstanou dlouho samy. Je spousta krásek téhle tváře, kterým bych moc ráda poskytla azyl.

Jméno je jako vždy inspirováno osobností, tentokrát je jí americká tenistka Serena Williams. Ne, že by jí byla má Serena podobná, ale obě mají barvu mléčné čokolády a navíc se mi to jméno moc líbí Mrkající. Přeji příjemné pokoukáníčko Usmívající se.


Nadira

10. srpna 2015 v 19:00 | MadameRouge |  IT
Nadira,

dnešní představení bude malinko jiné než obvykle, čeká vás kráska, kterou můžete od dnešního večera vidět i u Lenči. Mám radost, když vidím "svou" panenku v rukou někoho tak kreativního jako je Lenka.

A teď už k samotné panence. Věděla jsem, že tuhle tvářičku chci a nečekala, že se to podaří tak rychle. IT s touhle tváří dle mého názoru dost šetří, ale když už ji použije, stojí to za to. Ještě vám neřeknu kdo to je, nechám ji, ať se představí sama Mrkající.