Listopad 2015

Vánoce v létě

22. listopadu 2015 v 22:57 | MadameRouge |  IT
Od léta jsem hodně ve skluzu s články a bohužel i s komentováním těch vašich. Fotek mám hromadu, tzn., že letními vás budu zásobovat až do prosince a na zimní dojde někdy v létě Smějící se. Jen ty články ... ty prostě nestíhám, jediné, co mně trochu uklidňuje, je že některé z vás píšete, jak jste na tom stejně.

Kráskou dnešního večera je Victoire Roux Evening in Montreal rok 2014. Vzhledem k tomu, že jinou panenku od téhle tvářičky neplánuji, zůstane jí jméno Victorie, podomácky Vicky nebo Vikuš záleží jen na vás co si vyberete Mrkající. Tohle zlatíčko není u mne žádným nováčkem a již jste se setkaly, vzpomeňte si na baletku Maju, která měla v zákulisí přítelkyně.

Teď se konečně dostanu k vysvětlení proč Vánoce v létě. S manželovou maminkou máme milou tradici, každý rok vyrazíme na výlet a navštívíme alespoň jeden zámek. Vzhledem k faktu, že má tchýně (fuj to je, ale hnusný slovo Rozpačitý) je dáma v letech, vybíráme zámky v okruhu do 100km od jejího bydliště. Letos padl los na zámek Kynžvart a následnou návštěvu Karlových Varů.
Nechci vás nudit dlouhým blábolením, ale malou osvětu k zámku si dovolím Mrkající. Státní zámek Kynžvart leží v západních Čechách, asi 20 kilometrů jihovýchodně od Chebu. Je znám především jako bývalé letní sídlo rakouského kancléře Metternicha. Zámek byl velmi dlouho zavřený z důvodu probíhající rekonstrukce a celý se otevřel pro veřejnost až v roce 2000 (po téměř 25 letech). Nutno říci, že rekonstrukce se zdařila a zámek je nádherný. Když budete mít příští rok chuť na výlet, jeďte. U zámku je nádherný park a spousta místa na focení Smějící se. Na výlet jsem si vybrala Vicky a fakt jsme si to užily Usmívající se.