Únor 2016

Stella

21. února 2016 v 20:18 | MadameRouge |  IT

Stella,

Mood Changers Poppy Parker rok 2015. Loňský rok byl pro mne jako sběratelku ve znamení PP, ubytovala jsem celkem pět zástupkyní téhle tváře a pořád nemám dost Mrkající. Když se mi naskytla možnost pořídit tuhle kočku, byla v nabídce i její černovlasá sestřička, která mě původně oslovila mnohem více a jak sami vidíte, všechno je jinak, vybrala jsem si krásku s neotřelou barvou vlasů. Většině panenek po příchodu upravím vlasy po svém, ani u Stelly tomu nebylo jinak, její původní účes se mi nelíbil a tak musel dolů. V téhle panence vidím velký potenciál ke změně, zatím na to nemám čas, ale nějaká změna jistě proběhne. Její původní oblečení uvidíte na jiné krásce, tahle je v nich dle mého zbytečně sladká Smějící se.
Jméno Stella je tentokrát inspirováno krásnou malou holčičkou (dejme jí 20 let a známá osobnost z ní rozhodně bude), která je dcerkou mé báječné kamarádky.
Nevím jak u vás, ale u nás to byla se sněhem opět mizérie Nerozhodný, napadl v sobotu a v neděli už byl pryč. Jsem ráda, že se mi podařilo udělat alespoň pár fotek.
Doufám, že si těch pár fotek s touhle zajímanou kráskou užijete Usmívající se.